Dovolená v ČR:CZeCOTTourmapyVýchodní ČechyJižní MoravaMoravskoslezskoTřeboňskoUNESCOČeská inspiraceAktivní dovolenáJízdní řádyGEOFUN

Debata s osobnostmi

Typ: beseda
Popis:
Dalibor Dědek – zakladatel společnosti Jablotron, filantrop
Jan Pirk – kardiochirurg, přednosta IKEMu
Petra Procházková – válečná reportérka.

Během večera vystoupí trojice úspěšných a inspirativních osobností - Dalibor Dědek, Jan Pirk a Petra Procházková, kteří představí své životní příběhy a odhalí více o jejich cestě k úspěchu.

Debatu zahájí jeden z nejúspěšnějších českých podnikatelů Dalibor Dědek. "Stačí se nebát snít a mít sílu k realizaci snů. Každá velká věc někdy startovala z nuly,“ říká Dalibor Dědek, který se nebrání inovacím a netradičním postupům, svoje zabezpečovací zařízení a elektroniku vyváží do 80 zemí světa. Koupil halu bezdomovcům, v Jablonci nad Nisou zaplatil nasvícení nebezpečných přechodů, otevřel nekuřáckou restauraci, zrekonstruoval slavnou Prezidentskou chatu v Jizerských horách. Inspirativní dříč, vizionář a filantrop a majitel Jablotronu - to vše a mnohem víc je Dalibor Dědek.

Druhým úspěšným mužem je světově uznávaný kardiochirurg Jan Pirk. Přednosta Kardiocentra pražského IKEM provádí na 250 operací srdce ročně včetně desítek úspěšných transplantací. Kromě medicíny patří k jeho koníčkům ještě sport, především běhání, triatlon či jachting. Za Lékařský Triklub Praha běhá maratón, půlmaratón, závod na 10 km a ostatní závody. Veřejnosti je známý jako skromný muž s motýlkem na krku.

Trojici uzavírá humanitární pracovnice a novinářka Petra Procházková, která se stala se známou především svým zpravodajstvím z válečných konfliktů, které vznikly po rozpadu Sovětského svazu na Kavkaze. Spolu s Janou Hradilkovou založila v roce 2001 občanské sdružení Berkat, které pomáhá dětem, ženám a dalším v Čečensku, Afghánistánu i uprchlíkům v České republice. Za svou novinářskou i humanitární práci získala řadu ocenění, včetně Medaile Za zásluhy z rukou prezidenta Havla. Výtěžek z akce bude věnován občanskému sdružení Berkat – na podporu transplantace očních rohovek nemocných dětí v Afghánistánu.
Místo konání: Home Credit Arena (Liberec)
Datum a čas konání: čt 16.10.2014 18:00
Konec rezervace: 16.10.2014
Význam akce: regionální
Přístupné pro vozíčkáře: ano
Zdroj dat: Ticketpro
Na Ještěd s Dědem Ještědem
5 km

Na Ještěd s Dědem Ještědem

Hotel a vysílač Ještěd patří mezi ty nejzajímavější stavby, které lze v tomto kraji vidět....

Nejbližší informační centrum
Tourist Service
821 m

Tourist Service

Liberec

Jak se tam dostanu z:
Jak se tam dostanu vlakem/autobusem:
Odkud:
Kam:
Odjezd/Příjezd:
o den méněo den více Kalendář - výběr data o hodinu víceo hodinu méněo minutu víceo minutu méně
:
Jízdní řád:
Poskytuje: Logo CHAPS spol. s r.o.
Nejbližší vlakové zastávky:
Nejbližší autobusové zastávky:
Letiště:
Vzdálenost od parkoviště:0 m (vlastní)
  • kapacita - osobní: 30, zdarma
  • kapacita - autobusy: 15, zdarma
Zastávka MHD:300 m
Popis:Při průjzdu hlavní silnicí procházející Libercem ze směru Praha a Mladá Boleslav na Děčín a Ústí nad Labem se řiďte ukazateli na Tipsport arenu.
Uvedené hodnoty odpovídají vzdušné vzdálenosti
© 2002-2016 World Media Partners
Zdroj dat: Ticketpro Poslední aktualizace: 20.10.2016 [322002]

Neklikejte na tento odkaz ani na tento odkaz nebo budete zabanovani!

loginImage