Dovolená v ČR:CZeCOTTourmapyVýchodní ČechyJižní MoravaMoravskoslezskoTřeboňskoUNESCOČeská inspiraceAktivní dovolenáJízdní řádyGEOFUN

Vonda Shepard

Typ: koncert
Popis:
Hudební hlas seriálu Ally McBealová, krásná žena, inteligentní textařka a neobvykle talentovaná vokalistka. Tajemství jejího úspěchu spočívá ve spojení úžasné krásy a něžného soulového znění. Hudba této zpěvačky, zvané Arethou Franklinovou naší doby, působí na ženská srdce, protože dobře rozumí jejich touhám.
Vonda Shepardová se proslavila podílem na světovém hitu „Ally McBealová”, ale její hudební kariéra začála už mnohem dříve, když zpěvačce bylo 14 let. Nahrávky s hudbou ze seriálu se bleskově prodaly v počtu přes deset milionů kusů a nadlouho obsadily světovou hitparádu.
Směs Vondiných skladeb a znamých soulových a popových coverů: Songs From Ally McBeal bylo oceněno několika platinovými deskami. V seriálu Ally McBealová si Vonda zahrála sebe samu, ale hlavně se stala hudebním hlasem seriálu a její písně jsou perfektním zobrazením emocí hlavní hrdinky, nevšední Ally McBealové – idolky milionů žen po celém světě. Písně Shepardové nerozdílně doprovázely seriálovou Ally v nejdůležitějších momentech její života a vyjadřovaly emoce, které hrdinka neuměla vyslovit sama. Jemné soulové kousky a hluboký vibrující hlas zpěvačky okouzlily miliony diváků. Každý týden za klavírem v oblibeném baru seriálových postav Vonda neobvyklým způsobem otevírala duše publiku.
Místo konání: Kongresové centrum Praha (Praha)
Datum a čas konání: ne 8.2.2009 19:00 - 22:00
Význam akce: regionální
Přístupné pro vozíčkáře: neznámo (prostory nejsou bezbariérové)
Součást opakované události:
Akce se pravděpodobně bude opakovat v příštím roce.
Zdroj dat: Ticketstream
Sametová Praha
2 km

Sametová Praha

Není sametová jako Sametová aneb odkryj s námi události 17.listopadu 1989.

Corinthia Hotel Prague
256 m

Corinthia Hotel Prague

bazén krytý pro veřejnost, squash, kuželna, bowling, fitness centrum / posilovna pro veřejnost, sauna pro veřejnost, solárium

Praha 4

Vyšehrad - pevnost
411 m

Vyšehrad - pevnost

turistický objekt

Praha 2

Nejbližší informační centrum
Jak se tam dostanu z:
Jak se tam dostanu vlakem/autobusem:
Odkud:
Kam:
Odjezd/Příjezd:
o den méněo den více Kalendář - výběr data o hodinu víceo hodinu méněo minutu víceo minutu méně
:
Jízdní řád:
Poskytuje: Logo CHAPS spol. s r.o.
Nejbližší vlakové zastávky:
Nejbližší autobusové zastávky:
Letiště:
Vzdálenost od parkoviště:0 m (vlastní)
Vzdálenost od garáže:vlastní
  • kapacita - 400, zdarma
Zastávka MHD:50 m
Zastávka metra:50 m
Taxi:ano
Popis:DOPRAVNÍ DOSTUPNOST
Metrem
Kongresové centrum Praha se nachází v těsné blízkosti stanice metra Vyšehrad (trasa C).

Autobusem
Z autobusového nádraží Florenc jeďte 4 stanice metrem ve směru Háje (trasa C).

Vlakem
Ze stanice Hlavní nádraží jeďte 3 stanice metrem ve směru Háje (trasa C).

Automobilem
1) ze severu po dálnici D8
Pokud přijedete ze severu po dálnici E55 směrem z Drážďan, pokračujte podle značení směrem do centra. Poté, co přejedete Vltavu, jeďte centrem směrem k Nuselskému mostu. Na konci mostu odbočte vpravo a následujte značení, které vede ke Kongresovému centru Praha. Pojedete po kruhovém objezdu a dáte se vpravo směrem k čerpací stanici ÖMV. Dostanete se tak k podzemnímu parkovišti.

2) z jihu po dálnici D1
Pokud přijíždíte po dálnici směrem z Brna, Vídně nebo Bratislavy, jeďte podle značení směrem do centra. Dostanete se tak na ulici 5. května. Před Nuselským mostem zahněte doprava směrem k hotelu Corinthia Towers a dále pak následujte značení do Kongresového Centra Praha. Na kruhového objezdu odbočte vpravo směrem k čerpací stanici ÖMV. Dostanete se tak k podzemnímu parkovišti.

3) ze západu po dálnici D5
Pokud přijíždíte po dálnici směrem z Rudné, jeďte po Pražském okruhu směrem do centra. Poté, co přejedete řeku, najedete na Jižní spojku. Podle značení jeďte směrem k centru, dále k silnici 5. května. Za Nuselským mostem odbočte vpravo k hotelu Corinthia Towers. Poté se dostanete na kruhový objezd, kde odbočíte vpravo, směrem k čerpací stanici ÖMV. Dostanete se tak k podzemnímu parkovišti.

4) z východu po dálnici D11
Když přijíždíte z Hradce Králové a blížíte se do centra Prahy, jeďte podle značení směr Černý Most a dále směr centrum-Karlín. Dostanete se k Těšnovskému tunelu, za kterým odbočíte ihned doleva směrem k centru tak, abyste se dostali na magistrálu. Po této silnici projedete částí centra a dostanete se po magistrále na Nuselský most. Na konci mostu odbočíte doprava, na kruhovému objezdu odbočíte doprava směrem k čerpací stanici ÖMV. Poté přijedete přímo do podzemního parkoviště Kongresového centra Praha.
Uvedené hodnoty odpovídají vzdušné vzdálenosti
© 2002-2016 World Media Partners
Zdroj dat: Ticketstream Poslední aktualizace: 01.12.2016 [50463]

Neklikejte na tento odkaz ani na tento odkaz nebo budete zabanovani!

loginImage