Dovolená v ČR:CZeCOTTourmapyVýchodní ČechyUNESCOČeská inspiraceAktivní dovolenáJízdní řádyGEOFUN

The Spankers

Typ: koncert
Popis:
The Spankers přivezou do Lucerna Music Baru kus horké Brazílie

Tři dny po návratu z brazilského turné uspořádají The Spankers 4. října v pražském Lucerna Music Baru velkolepou brazilskou párty s názvem Back From Brasil! Kromě samotných The Spankers se představí bubenická skupina Tam Tam Batucada se svojí ojedinělou rytmickou show čerpající z brazilské samby, dále brazilské tanečnice a capoeira bojovníci.

Česká reggae-pop kapela The Spankers, která na scéně funguje již více jak pět let, se vrátila v pondělí 1. října z třítýdenního turné po brazilských metropolích. „se Spankers jsme v letošním roce zažili mnoho úspěchu po celé České republice. Připravili jsme energickou show, která je minimálně na české scéně jedinečná a ohlasy našich fanoušků jsou skvělé. Bylo na čase kapelu představit i v zahraničí a Brazílie je pro to jako stvořená. Lidé tam jsou otevřeni mnoha hudebním stylům a chtějí se bavit“, říká zpěvačka Sisa Fehérová. Pro Spankers to byla již druhá návštěva země samby a karnevalů. Poprvé navštívili Brazílii v roce 2011, kdy odehráli 11 vyprodaných koncertů. Díky velkému úspěchu se podařilo realizovat mnoho rozhovorů, vystoupení v médiích a mimo jiné i osobní setkání s Manu Chao.

I čeští fanoušci The Spankers se dočkají horké brazilské atmosféry a rozhodně se mají na co těšit. „celý večer bude mít brazilský nádech. První zahraje Tam Tam Batucada – brazilská bubenická samba show, zahrají latino Djs, budeme promítat fotky z tour a hlavně zahrajeme pořádně nadupanej koncert, jako na celý letošní Brasil Tour“, popisuje pražský koncert kytarista František Albrecht.

Půjde o jedinečnou příležitost zažít žhavou brazilskou atmosféru v pražském klubu. A jistojistě dojde i na čerstvě natočený hit It’s a Murder She Wrote, který kapela odtajnila stylově v den příletu z Brazílie na svém Bandzone profilu www.bandzone.cz/thespankers. The Spankers v rámci pražského koncertu natočí také nový videoklip.
Místo konání: Lucerna Music Bar (Praha)
Datum a čas konání: čt 4.10.2012 21:00
Význam akce: regionální
Zdroj dat: Ticketportal
Je třeba opravit informace o akci?
Mužové 28. října a skautská pošta
430 m

Mužové 28. října a skautská pošta

Právě vzniká Československo a Ty máš jedinečnou možnost zapojit se do jeho vzniku jako skautský...

Fitko Václavák
43 m

Fitko Václavák

sauna pro veřejnost, solárium, půjčovna sportovních potřeb a vybavení, masáže pro veřejnost, fitness centrum / posilovna pro veřejnost

Praha

Prague Fear House
56 m

Prague Fear House

turistický objekt

Praha

Nejbližší informační centrum
Jak se tam dostanu z:
Jak se tam dostanu vlakem/autobusem:
Odkud:
Kam:
Odjezd/Příjezd:
o den méněo den více Kalendář - výběr data o hodinu víceo hodinu méněo minutu víceo minutu méně
:
Jízdní řád:
Poskytuje: Logo CHAPS spol. s r.o.
Nejbližší vlakové zastávky:
Nejbližší autobusové zastávky:
Letiště:
Uvedené hodnoty odpovídají vzdušné vzdálenosti
© 2002-2020 World Media Partners
Zdroj dat: Ticketportal Poslední aktualizace: 30.11.2020 [195866]

Neklikejte na tento odkaz ani na tento odkaz nebo budete zabanovani!

loginImage