Dovolená v ČR:CZeCOTTourmapyVýchodní ČechyUNESCOČeská inspiraceAktivní dovolenáJízdní řádyGEOFUN

Fatal Smile (SWE), Shameless (DE/USA)

Typ: koncert
Popis:
Poprvé se svým samostatným vystoupením přijíždí na jediný koncert do ČR švédská hard rocková formace FATAL SMILE, aby zde v rámci svého evropského turné představila to nejlepší ze svého repertoáru. Vystoupila zde sice již jednou v roli předskokana evropského turné skupiny LORDI před 4 roky, kdy si zcela podmanila zlínskou sportovní halu, ale až nyní přijíždí předvést ohromnou sílu samostatného vystoupení.

Skupina vznikla již v roce 1995 a hrdě se hlásí k odkazu takových kapel jako Whitesnake,Dio, Metallica nebo WASP. Posledně jmenovaným se přibližuje i svou současnou horrorovou image a agresivní, melodickou linkou chytlavých rockových skladeb.

Na svém prvním albu začala skupina pracovat v létě 2001 a vyšlo začátkem roku následujícího. Bylo pojmenováno „Beyond Reality“ , podle první společně napsané skladby a z desky vznikl klip ke skladbě „Bad Kharmaů,kterou sice docela často vysílal švédský televizní kanál ZTV,ale například stanice MTV ho tvrdošíjně odmítala jako příliš nemravné. V létě roku 2003 se skupina vydala na své první americké turné.

V roce 2006 vydávají druhé album „Neo Natural Freaks“ kterým se skupině daří prorazit i mimo Švédsko, získává stále více fanoušků a dělá předskokana W.A.S.P. a Winger. Jsou stále častěji slyšet i v rádiích jejich singl „Learn, Love, Hate“ se dostává mezi tři nejhranější ve Švédsku. Tento úspěch jim pomůže i k prvnímu japonskému turné.

Opravdovým skokem do 1. ligy je následující, zlomové třetí album „World Domination“,vydané v roce 2008. Album mixoval věhlasný Michael Wagener,který v minulosti pracoval na albech skoro s každým,kdo v rocku něco znamená, včetně Ozzy Osbourna anebo Skid Row. Album bylo nominováno jako „album roku“ švédské „Metal Awards“ v kategorii glam/sleaze a Sweden Rock Magazine ho ohodnotil jako desku měsíce. Následuje další mohutné turné,které obsahuje 350 vystoupení,včetně festivalu ve Wackenu a klip ke skladbě „SOB“ je velice často vysílán ve všech rockových televizích.

Zatím posledním počinem je deska „21st Century Freaks“ z roku 2012, kdy z 22 hotových rockových pecek vybrala kapela 11 nejlepších,které se dostalo na album. Prvním singlem alba byl nadupaný „Welcome To The Freakshow“ na který skupina také natočila hodně nákladný videoklip. Ale vložené investice se určitě vyplatily.

Dalším silným okamžikem bylo nahrání skladby „For The Last In Line“, věnované jednomu z největších pěvců historie rocku – Ronnie James Diovi k třetímu výročí jeho odchodu.
Místo konání: Futurum Musicbar (Praha)
Datum a čas konání: ne 13.4.2014 20:00
Konec rezervace: 13.04.2014
Význam akce: národní
Zdroj dat: Ticketpro
Je třeba opravit informace o akci?
Modelem na Petříně
984 m

Modelem na Petříně

Pomoz slavnému umělci načerpat inspiraci a možná se staneš modelem jeho budoucí sochy :)

Cryptex - prostorová úniková hra
212 m

Cryptex - prostorová úniková hra

turistický objekt

Praha

Lokal blok
234 m

Lokal blok

umělá lezecká stěna vnitřní

Praha 5

Nejbližší informační centrum
Jak se tam dostanu z:
Jak se tam dostanu vlakem/autobusem:
Odkud:
Kam:
Odjezd/Příjezd:
o den méněo den více Kalendář - výběr data o hodinu víceo hodinu méněo minutu víceo minutu méně
:
Jízdní řád:
Poskytuje: Logo CHAPS spol. s r.o.
Nejbližší vlakové zastávky:
Nejbližší autobusové zastávky:
Letiště:
Uvedené hodnoty odpovídají vzdušné vzdálenosti
© 2002-2021 World Media Partners
Zdroj dat: Ticketpro Poslední aktualizace: 03.10.2021 [285179]

Neklikejte na tento odkaz ani na tento odkaz nebo budete zabanovani!

loginImage