Dovolená v ČR:CZeCOTTourmapyVýchodní ČechyUNESCOČeská inspiraceAktivní dovolenáJízdní řádyGEOFUN

Univrs s djkou Ladidou

Typ: diskotéka / dance party
Popis:
Tak a je to tu!
Další díl oblíbené party Univrs zná svůj termín, takže si ve svých kalendářích červeně zakroužkujte sobotu 25. Listopadu.

Tak jako vždy bude o co stát. Line-up nabitý kvalitními house a techno DJs, to už je na Universe klasika. A na koho se můžete těšit v dalším vydání?

Ladida

Do sestavy DJs na další vydání Universe jsme opět pozvali zástupkyni něžného pohlaví, která má svému publiku pokaždé vždy co nabídnout. DJane, která se hudbě věnuje již od dětství a kromě jiného se věnovala i modelingu, si zahrála vedle takových jmen, jako jsou ikony Carl Cox, Jeff Mills, Westbam a mnohých dalších. Kromě klubů po celém světě si zahrála i na dnes již legendární party Loveparade v německém Berlíně. Ve volném čase se věnuje i hudební produkci, kterou můžete najít na nejednom labelu. Ladida se na Universe neobjevuje poprvé, svým setem na předchozím vydání nadchla nejednoho návštěvníka a pevně věříme, že tak tomu bude i v dalším vydání Universe.

Topclass

Tento Dj z nedalekého Kolína se na party Universe také již jednou předvedl v luxusním house setu, kdy doslova rozproudil atmosféru v celém klubu. Jeho chytlavé tracky nenechali nikoho klidným a Dj Topclass vždy věděl, pro který track sáhnout. Jsme zvědaví, co si pro nás připraví tentokrát.

Pavel Faktor

Tento Dj a především zakladatele party Univrs nemusíme dlouze představovat. Pavel měl vždy jasno v tom, co znamená zahrát promyšlený set a jeho zkušenosti zpoza Dj pultu jsou znát v průběhu celého mixu.

Venatio

Tradiční součást line-upu Universe se vyžívá v pomalejších, ale o to výraznějších rytmech, které vám vždy příjemně podráždí ušní bubínky. Důmyslný výběr tracků s postupným vývojem, to vždy zdobí sety tohoto DJe.

Zlaya

Zdaleka již ne nováček české Dj scény. Hraje sice krátce, ale s velkou intenzitou a jeho progres je znát nejen v mixu, ale i v sebevědomí, které z něj čiší během jeho tvrdých techno setů.
Místo konání: Planet music (Kutná Hora)
Datum a čas konání: so 25.11.2017 22:00
Význam akce: místní
Vstupné: 100 Kč
Zdroj dat: Město Kutná Hora
Je třeba opravit informace o akci?
Pražský groš
623 m

Pražský groš

Právě bylo v Kutné Hoře ukradeno velké množství pražských grošů. Je nutné povolat vyhlášeného detektiva...

Nejbližší informační centrum
Jak se tam dostanu z:
Jak se tam dostanu vlakem/autobusem:
Odkud:
Kam:
Odjezd/Příjezd:
o den méněo den více Kalendář - výběr data o hodinu víceo hodinu méněo minutu víceo minutu méně
:
Jízdní řád:
Poskytuje: Logo CHAPS spol. s r.o.
Nejbližší vlakové zastávky:
Nejbližší autobusové zastávky:
Letiště:
Uvedené hodnoty odpovídají vzdušné vzdálenosti
© 2002-2021 World Media Partners
Zdroj dat: Město Kutná Hora Poslední aktualizace: 20.10.2021 [515735]

Neklikejte na tento odkaz ani na tento odkaz nebo budete zabanovani!

loginImage