Dovolená v ČR:CZeCOTTourmapyVýchodní ČechyUNESCOČeská inspiraceAktivní dovolenáJízdní řádyGEOFUN

Dyzajn market podzim

Typ: trhy / jarmark
Popis:
Výběrová prodejní výstava autorské tvorby českých návrhářů a designérů tradičně pod širým nebem na náměstí Václava Havla.

Dyzajn market není jen trh, je také kulturní akcí, která pozitivně zasahuje nejen Pražany, ale i návštěvníky z celé republiky či turisty.

180 českých a slovenských tvůrců představí své značky, originální výrobky i novinky. Hlavním segmentem tvorby jsou pravidelně šperky a oblečení. Těšit se je možné ale i na porcelán, bytové doplňky, kreativní papírenské kousky, výrobky z mnoha nečekaných materiálů, batohy, kabelky či přírodní kosmetiku. Součástí akce je i food zóna s pochutinami, nebesky sladkými dortíky, ale i zdravým občerstvením či moderním street foodem, nápoji a výběrovou kávou.
Dyzajn market se významně podílí na rozvoji malých českých značek. Stejně, jako třeba farmářské trhy nabízí lokální potraviny, umožňuje Dyzajn market zákazníkům pořídit si i další věci potřebné v běžném životě či originální dárky tvořené s láskou, žít ekologičtěji a kvalitněji z českých i slovenských zdrojů a dávat práci našincům. Již 9 let své existence naplňuje Dyzajn market význam - v současné době až nadužívané formulace - slow fashion.

Součástí Dyzajn marketu je bohatý kulturní program, který zahrnuje divadelní představení nejen pro nejmenší, kreativní koutek pro děti, workshopy pro dospělé, koncerty začínajících i známých kapel a písničkářů a v neposlední řadě DJs s pohodovými hudebními sety dotvářející atmosféru akce. Dyzajn market není jen trh, je také kulturní akcí, která pozitivně zasahuje nejen Pražany, ale i návštěvníky z celé republiky či turisty.

Většina tvůrců, kteří se účastní Dyzajn marketu, začala tvořit z čiré radosti a touhy něco hodnotného a kvalitního zhmotňovat. Další etapou jejich příběhu přišlo uvědomění, že vytvářejí něco, co jim samotným na trhu chybělo. Tento nebyznysový příběh má na Dyzajn marketu většina značek. Z radosti se stala obživa a velká láska a vděčnost, že se můžou živit tím, co je baví. Tuto energii cítíte na Dyzajn marketu na každém kroku. Dyzajnér na akci získává tu největší zpětnou vazbu a obrovskou podporu od zákazníků pokračovat a tvořit dál.

Detailní informace o účastnících se designérech, novinkách nebo jaké dobroty bude možné na podzimním Dyzajn marketu ochutnat, jsou dostupné na webu www.dyzajnmarket.com, na Facebooku či Instagramu akce.
Místo konání:
  • GPS: N50°4'51.66" E14°24'49.39"
  • Praha
Datum a čas konání:
  • ne 22.9.2019 10:00
  • so 21.9.2019 10:00
Význam akce: místní
Přístupné pro vozíčkáře: neznámo
URL: https://www.dyzajnmarket.com
Zdroj dat: Prague City Tourism
Je třeba opravit informace o akci?
Mord ve Spálený
231 m

Mord ve Spálený

Rada Vacátko na sklonku své kariéry hledá nástupce, který bude se stejnou horlivostí ale také úspěšností...

Most Legií
243 m

Most Legií

turistický objekt

Praha

U Fleků - muzeum
328 m

U Fleků - muzeum

turistický objekt

Praha 1

Nejbližší informační centrum
Jak se tam dostanu z:
Jak se tam dostanu vlakem/autobusem:
Odkud:
Kam:
Odjezd/Příjezd:
o den méněo den více Kalendář - výběr data o hodinu víceo hodinu méněo minutu víceo minutu méně
:
Jízdní řád:
Poskytuje: Logo CHAPS spol. s r.o.
Nejbližší vlaková zastávka:Praha-Hlubočepy
© 2002-2020 World Media Partners
Zdroj dat: Prague City Tourism Poslední aktualizace: 17.08.2020 [575755]

Neklikejte na tento odkaz ani na tento odkaz nebo budete zabanovani!

loginImage