Dovolená v ČR:CZeCOTTourmapyVýchodní ČechyUNESCOČeská inspiraceAktivní dovolenáJízdní řádyGEOFUN

Helena Vondráčková - Vzhůru k výškám Tour

Typ: koncert
Popis:
Legenda české populární hudby Helena Vondráčková letos vyráží na další česko-slovenské turné. Během něj dvakrát vystoupí v Praze. Jednou v rámci svých narozenin v Hudebním divadle Karlín a podruhé na zlatou neděli v Lucerně.

"Půjde o jubilejní rok, přelomový rok 2020. A tak jsem se rozhodla celé turné pojmenovat Vzhůru k výškám. Netřeba asi dodávat, že jsem se nechala inspirovat názvem mého velkého hitu z filmu S tebou mě baví svět," dodala zpěvačka.

"Už teď mohou prozradit, že celé turné odstartuji 4. dubna ve společenském centru UFFO v Trutnově. A jako hosty jsem si na turné pozvala úžasnou taneční skupinu Tap Academy Prague, kterou vede mistr světa ve stepu Tomáš Slavíček, a také Olgu Lounovou," doplnila Helena Vondráčková.

Helena se také letos chystá vydat novou autorskou desku a v březnu převezme v Národní opeře v ukrajinském Kyjevě cenu pro Osobnost roku.
Poznámka: Vracení vstupného z důvodu změny termínu již bylo ukončeno. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není třeba je vyměňovat. Uskutečněním koncertu platnost vstupenky zaniká.
Místo konání: Výstaviště Flora Olomouc - botanická zahrada a rozárium (Olomouc)
Datum a čas konání: pá 12.11.2021 19:00
- přidat do kalendáře: Facebook Google Calendar Microsoft Outlook iCal QRCode
qrcode
QR kód slouží k rychlému uložení informací o akci ve formátu iCal do kalendáře vašeho mobilního telefonu. Ten musí být vybaven fotoaparátem, speciálním programem pro čtení QR kódů a internetovým připojením pro stažení iCal souboru.
zaslat připomenutí
Význam akce: regionální
Je možné objednat vstupenku. Prodej vstupenek: TicketPortal
Další místa, kde se akce koná
Další místa, kde se akce konala
Zdroj dat: Ticketportal
Je třeba opravit informace o akci?
Olomoucký stroj času
763 m

Olomoucký stroj času

Vydej se do středověké Olomouce, král Václav III. se právě chystá na válečné tažení do Polska!

Balneo - Lázně Flora
331 m

Balneo - Lázně Flora

bazén krytý pro veřejnost, sauna pro veřejnost, masáže pro veřejnost, vířivka vnitřní pro veřejnost

Olomouc

Nejbližší informační centrum
TIC Olomouc
620 m

TIC Olomouc

Olomouc

Jak se tam dostanu z:
Jak se tam dostanu vlakem/autobusem:
Odkud:
Kam:
Odjezd/Příjezd:
o den méněo den více Kalendář - výběr data o hodinu víceo hodinu méněo minutu víceo minutu méně
:
Jízdní řád:
Poskytuje: Logo CHAPS spol. s r.o.
Nejbližší vlakové zastávky:
Nejbližší autobusové zastávky:
Letiště:
Vzdálenost od parkoviště:500 m
Zastávka MHD:200 m
Popis:Pro řidiče osobních automobilů a autobusů: přijíždějící do Olomouce směrem z Brna, Prahy a Ostravy navádí směrem k výstavišti šipky s označením „Výstaviště Flora Olomouc“. Značení je výrazné a dobře rozmístěné.
Pokud zvolíte cestu do Olomouce vlakem
– u hlavního nádraží ČD nasedněte do tramvajové linky 4. Linka má jednu ze zastávek přímo u vchodu do hlavního výstavního pavilonu A.

Možnosti parkování ve městě
– při zahradnických výstavách FLORA OLOMOUC – jarní, letní a podzimní etapa, se ani při velké návštěvnosti, jaké se tyto výstavnické akce těší, nemusejí návštěvníci, kteří přijedou do Olomouce autobusy nebo vlastními vozidly, obávat o to, že by neměli kde zaparkovat. Aby se to povedlo co nejdříve a bez komplikací, jsou pro návštěvníky ve spolupráci s městem a policií připraven a vyhrazena tato parkovací místa:
- na tzv. Envelopě – třídě 17. listopadu (vhodné i pro autobusy)
- u Tržnice na starém autobusovém nádraží (mezi ulicemi Vídeňskou a Třídou Svobody) – parkoviště je také vhodné pro autobusy a navíc hned vedle je jeden ze vchodů do parkového areálu výstaviště. (Placené parkoviště je také na nedalekém vzdáleném cca 0,5 km) Palachově náměstí.)Parkovat je možné také:
- v podzemních garážích u hlavního nádraží Českých drah, parkovací vstupenka platí jako jeden tramvajový lístek. Z nádraží jede v současné době přímo na výstaviště Flora tramvajová linka 4.
- v podzemních garážích na ulici Hanáckého pluku. Z nedalekého Náměstí republiky je možné se opět dostat na výstaviště tramvajovými linkami 4, 6.


Dopravní omezení v okolí během konání akce:
Uvedené hodnoty odpovídají vzdušné vzdálenosti
© 2002-2021 World Media Partners
Zdroj dat: Ticketportal Poslední aktualizace: 17.09.2021 [601542]

Neklikejte na tento odkaz ani na tento odkaz nebo budete zabanovani!

loginImage