Dovolená v ČR:CZeCOTTourmapyVýchodní ČechyUNESCOČeská inspiraceAktivní dovolenáJízdní řádyGEOFUN

Víkend s termálním koupáním v Krušných horách

Popis: Hotel Casanova se nachází v klidném prostředí parku v těsné blízkosti historického centra města Duchcov. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, satelitní TV a bezdrátové připojení k internetu. Návštěvníkům je k dispozici hotelový bar, restaurace, zahradní posezení a hlídané parkoviště.
Duchcov je vhodným místem k strávení klidného víkendu. Srdcem města je historické náměstí, kterému dominuje barokní zámek s rozlehlým parkem a sfingovým jezírkem. Na zámku strávil poslední 13 let svého života slavný Giacomo Casanova. Jeho náhrobní desku najdete u kaple sv. Barbory, která stojí přímo vedle hotelu. Přes cestu se rozkládá rybník Barbora. Je odsud krásný výhled na město s horami v pozadí a v zimě si zde můžete zabruslit.
Svůj pobyt můžete oživit i řadou dalších sportovních aktivit. Běžecké tratě Dlouhá Louka (4 km od hotelu) jsou pravidelně udržovány, jsou zde velice dobré sněhové podmínky, protože většina tras vede po severní straně terénů. V areálu je šest základních okruhů. Některé z nich jsou zároveň propojkou na okolní areály Klíny, Bouřňák, Hölzhau spolupracující v rámci projektu Krušnohorská bílá stopa. Ve vzdálenosti cca 1km se nachází rozhledna na Vlčí hoře 890m n. m. s nádherným výhledem na České Středohoří. V zimě je zde udržováno cca 100 parkovacích míst.
Příznivci sjezdového lyžování mohou navštívit Sport centrum Bouřňák s šesti sjezdovkami pro všechny úrovně, které nabízí i večerní lyžování od 18 do 21 hod. Najdete zde také běžecké tratě. Osu běžeckého areálu tvoří Krušnohorská magistrála procházející po hřebenu. V okolí magistrály lze najít celou řadu překrásných, méně frekventovaných tratí. Mezi nejhezčí patří oblast Grünnwaldského rašeliniště u Nového Města a Cínovecké rašeliniště.
V zimě vás jistě potěší možnost koupání v termální vodě, která má nejen prokazatelně blahodárné účinky na pohybové ústrojí, ale je především krásně teplá. V okolí se nabízí rovnou několik příležitostí. Vybrali jsme pro vás velmi pěkné lázeňské centrum v Altenbergu. Je zde příjemná a klidná atmosféra. Zaplavat si můžete v klasickém plaveckém bazénu. Pro relaxaci je zde whirpool, bazény s masážními tryskami, venkovní bazén s termální vodou a dětské brouzdaliště.

Balíček obsahuje:

  • 2x ubytování
  • 2x snídaně formou bufetu
  • 1x na osobu vstup do lázeňského aquacentra v Altenbergu (25 km)
  • 50% sleva na vstup do infrasauny
  • pozdní check-out
  • parkování na oploceném parkovišti
  • Wi-Fi
Místo konání: Casanova hotel (Duchcov)
Možné objednávat v období: od 1.11.2013 do 31.3.2014
Cena: Dvoulůžkový pokoj: 980 Kč
Třílůžkový pokoj: 790 Kč
Čtyřlůžkový pokoj: 690 Kč

Děti do 6 let zdarma.
Období možné realizace: 24.10.2013 - 31.3.2014
Vhodný den pro začátek: kterýkoliv den
Produkt nabízí HOTELGEST IMMO, s.r.o. (Kamenická 33, Praha, IČ: 27896587)
Nadpis:*
Vaše jméno:*
Váš e-mail:*
Hodnocení:*
Formulář neslouží k zadávání poptávek a rezervací!
© 2002-2021 World Media Partners
Poslední aktualizace: 01.11.2013 [463770]

Neklikejte na tento odkaz ani na tento odkaz nebo budete zabanovani!

loginImage