Dovolená v ČR:CZeCOTTourmapyVýchodní ČechyUNESCOČeská inspiraceAktivní dovolenáJízdní řádyGEOFUN

Víkendový relaxačně – poznávací program pro ženy

Popis: Město Lázně Bohdaneč je jediným lázeňským místem v Pardubickém kraji.
Lázeňství a okolní krajina s pozůstatky středověké rybniční soustavy předurčují rekreační charakter města. Rovinatý terén vybízí k nenáročným procházkám, cyklistickým výletům nebo k projížďkám na koni.
Kombinovaný relaxačně - poznávací program v okolí města Lázně Bohdaneč Vás zavedene na nejzajímavější místa Pardubicka a Chrudimska. Při procházce naučné stezky Gočárův okruh budete obdivovat dílo Josefa Gočára (mimo jiné skvost kubismu lázeňský pavilón Gočár), náměstí s fontánami, ale i drobnou architekturu. Navštívíte město Pardubice a jeho půvabné historické jádro, prohlédnete si zámek ve Slatiňanech s hipologickým muzeem a přilehlým parkem, královské věnné město Chrudim. Zregenerujete se, zpevníte postavu a možná i zhubnete při cílených procedurách v Léčebných lázních Bohdaneč a.s. Na kole zdoláte dominantu Pardubicka – Kunětickou horu s gotickým hradem, a to po plavbě výletní lodí „Arnošt z Pardubic“.
Počet dnů: 4
Pro turistické oblasti: Pardubicko
Převažující druh dopravy: pěšky, autobus, kolo, vlak
Vhodné pro typ zákazníků: pro ženy
Vhodné pro období: jaro, podzim
Podmínky: V případě, že klient nemá zájem o polopenzi, lze čerpat pouze snídani. Na přání klienta je možno sestavit pouze program s léčebnými procedurami bez dalších aktivit nebo pouze s některými.
V případě, že si klient nepřiveze vlastní kolo, lze si jej vypůjčit přímo v Lázních Bohdanči. Počet kol je omezen, nutno dohodnout předem.

Počasí - Pardubice

Sněžení
dnes (22:00)
1°C
Zataženo
zítra
0°C
Občasný déšť se sněhem
úterý
1°C
Slabý déšť
středa
5°C

Zdroj: počasí Meteocentrum

1. denpříjezd do Lázní Bohdaneč, ubytování, prohlídka lázeňského městečka – naučná stezka Gočárův okruh, popř. projížďka kočárem, večer aqua aerobic v krytém bazénu Léčebných lázní Bohdaneč a.s.
Navštívené atraktivity a zahrnuté služby pro tento den
2. dendopolední prohlídka města Pardubice – zámek (Východočeské muzeum a Východočeská galerie), radnice, Dům u Jonáše, Evropský spolkový dům, Zelená brána,
oběd individuálně, odpolední léčebný program: aromatická koupel s redukčními účinky, body styling a přístrojová lymfodrenáž, změna je možná v případě kontraindikace, večerní turnaj v bowlingu – restaurace Zababa s večeří, popř. turnaj v plážovém volejbale (lze využít přilehlé víceúčelové hřiště)
Navštívené atraktivity a zahrnuté služby pro tento den
3. denranní plavání v krytém bazénu v léčebných lázních
odjezd na zámek ve Slatiňanech (hippologické muzeum) a dopolední prohlídka zámku s přilehlým parkem, Chrudim – historické centrum města, muzeum loutek, regionální muzeum, oběd individuálně, odpolední léčebný program dle výběru klienta – např. Anticelulitidní zábal, Aromamasáž (RELAX ENERGIZE), pobyt v solné jeskyni atd..
večerní představení ve Východočeském divadle v Pardubicích– vstupenky možno zajistit v Informačním centru Lázně Bohdaneč
Navštívené atraktivity a zahrnuté služby pro tento den
4. dendopolední relaxační program: Masáž horkými lávovými kameny, Přísadová koupel – Kneippova bylinná + zábal, atd., před polednem odjezd na kole do Pardubic na restaurační a výletní loď Arnošt z Pardubicoběd na palubě, plavba ve směru Kunětice
výjezd na Kunětickou horu, prohlídka hradu, odjezd na kole do Lázní Bohdanče, ukončení pobytu a odjezd
Navštívené atraktivity a zahrnuté služby pro tento den
Možné úpravy programu:V okolí města Lázně Bohdaneč lze individuálně projít naučnou stezku kolem národní přírodní rezervace Bohdanečský rybník a projet na kole cyklotrasy „Podél Opatovického kanálu“.
Doporučujeme také navštívit Heřmanův Městec nebo Národní hřebčín Kladruby nad Labem, který je proslavený plemenným chovem starokladrubských koní. Po dohodě je možnost projížďky na koních i v kočárech. Dále je možné navštívit zámek v Cholticích.
Cílový trh:Česká republika
© 2002-2021 World Media Partners
Poslední aktualizace: 16.04.2014 [86]

Neklikejte na tento odkaz ani na tento odkaz nebo budete zabanovani!

loginImage